Polecaj produkty z oferty CaliVita

Jest co najmniej kilka powodów, dla których wiele osób podejmuje współpracę z (produkującą i dystrybuującą naturalne suplementy diety) firmą CaliVita®. Zdecydowanie najczęściej, ta szczególna „przygoda” zaczyna się od bycia konsumentem. Tak było i w moim przypadku. Zaczęło się od poszukiwania rozwiązania problemu zdrowotnego. I choć nie od razu było oczywiste, że to właśnie tu uda się znaleźć pomoc w jego rozwikłaniu, tak rzeczywiście się stało. Najpierw był zachwyt (że się tak wyrażę „teoretyczny”) nad tym, co mogą zdziałać te preparaty. Następnie (po rozpoczęciu ich regularnego stosowania) odkrycie, że to co zostało o nich napisane, rzeczywiście ma potwierdzenie w praktyce. Zaraz potem decyzja o chęci promowania ich możliwości. Aż wreszcie w czwartym roku współpracy, radykalna zmiana w życiu zawodowym na rzecz już tylko i wyłącznie propagowania profilaktyki zdrowotnej. Dzięki aktywnej i konsekwentnej „stałości w uczuciach” :) aktualnie w firmowej (nazwijmy to) hierarchii, jestem na poziomie Silver Palm Manager.

Kto może współpracować z CaliVita® i na jakich zasadach?

Zdecydowana większość osób, która decyduje się na pierwszy kontakt z firmą, poszukuje rozwiązania jakiegoś kłopotu ze zdrowiem swoim, bądź najbliższych. Wówczas, żeby nie płacić za produkty więcej niż to konieczne, wybiera opcję przystąpienia do Klubu CaliVita®. Ponieważ członkostwo nie narzuca żadnych obowiązków a daje przynajmniej kilka przywilejów, tę formę „współpracy” tylko w naszym kraju każdego roku wybiera przynajmniej kilka tysięcy osób.

Co zyskuje tzw. Klubowicz?

Będąc członkiem Klubu CaliVita® masz możliwość zakupu preparatów 33% taniej od ceny detalicznej (czyli takiej, za którą można nabyć je np. w aptekach czy punktach zielarsko – medycznych). Co ważne, dotyczy to każdej ilości produktów czyli dla uzyskania ceny klubowej nie masz potrzeby robić zapasów. KUPUJESZ TAK DUŻO JAK CHCESZ I KIEDY CHCESZ.

Czy członek Klubu CaliVita® uprawniony jest jedynie do zakupów na bardziej korzystnych warunkach?

Już na etapie bycia tzw. Klubowiczem, produkty, co do których masz absolutne przekonanie, że doskonale działają, możesz polecać swoim znajomym, przyjaciołom i nie tylko. Dzięki temu masz możliwość uzyskiwania jeszcze większych rabatów na swoje zakupy i otwartą drogę do kolejnych etapów rozwoju przyszłej działalności (oczywiście jeśli taką decyzję na jakimś etapie podejmiesz).

Skąd wiadomo komu należy się ile rabatu?

Zarabiamy na kupowaniu. :)
Wszystkie zakupy są punktowane. Punkty z kolei przeliczane wg specjalnej tabeli.
Tak więc, im więcej kupujesz, tym więcej osiągasz korzyści.

Czy członkostwo w Klubie trzeba przedłużać?

W 2013 nastąpiła korzystna zmiana, zgodnie z którą członkostwo w Klubie przedłużane jest dzięki zakupom dokonywanym w ciągu całego roku, a nie jak wcześniej, między wrześniem a grudniem.

Klubowicz a dystrybutor – co mają wspólnego?

Co ważne, już od pierwszego dnia współpracy, oboje mają prawo do budowania swojej grupy konsumenckiej dzięki zapraszaniu kolejnych osób chcących taniej nabywać produkty z oferty CaliVita®. Wynagrodzenie Klubowicza i Dystrybutora rozliczane jest wg tej samej (wspomnianej już wcześniej) tabeli.

Jeśli:

– to, o czym czytasz w moich zasobach, wg Ciebie, ma sens,

– uważasz, że propagowanie wspierającej zdrowie oferty CaliVita® to doskonała możliwość na budowanie swojego alternatywnego lub podstawowego dochodu,

– moja osoba wydaje Ci się właściwą do współpracy, a tym samym wspierania przedsięwzięcia, w którym chcesz wystartować, zapraszam serdecznie.

Możesz pisać. Chyba, że wolisz dzwonić? Jeśli mieszkasz niedaleko (albo w większej odległości, a to nie stanowi bariery) zapraszam na osobistą rozmowę. Zanim się spotkamy, konieczny będzie kontakt telefoniczny /512 463 998/, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pozwolę sobie zastrzec, że nie podejmuję współpracy z każdą osobą, która się zgłasza. Jeśli jednak okazuje się, że „nadajemy” na tych samych lub przynajmniej podobnych „falach” i razem „jest nam pod drodze”, wówczas z przyjemnością daję szansę przyłączenia się do mojego sympatycznego teamu i korzystania z pełnej oferty szkoleń a także przedsięwzięć, których razem z Mężem, jesteśmy organizatorami.

Doświadczenie pokazuje, że tylko wówczas kiedy dobrze się rozumiemy i podobnie postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość, dla obu stron współpraca ma szansę być doświadczeniem budującym, będącym źródłem prawdziwej satysfakcji. A przecież o to w życiu powinno chodzić, prawda?

W każdym razie, pamiętaj o tym, że „Kto pyta, nie błądzi.”  Dorota A. Madejska