Dla każdego coś innego

  • by

Pamiętam jak dawno temu, na początku mojej przygody z CaliVita®, jakoś nie docierało do mnie, że zażywanie preparatu dedykowanego konkretnej grupie krwi może mieć jakieś szczególne znaczenie. Wspominałam już tu kiedyś o swojej dużej niechęci do tej koncepcji. 😊

Do zmiany podejścia zachęciły mnie rekomendacje …moich klientów. Pierwsze, chociaż wstyd się przyznać, raczej ignorowałam. Ale pamiętam rozmowę z panią opowiadającą o niepokojącym ją znamieniu na twarzy. Ponieważ wyglądało coraz gorzej, myślała nawet o konsultacji onkologicznej.

Preparat dedykowany swojej grupie krwi zaczęła zażywać bez większych oczekiwań. Z suplementacją w ogóle, miała już pewne doświadczenie, a teraz chciała wypróbować coś z czym wcześniej się nie spotkała.

Chociaż minęło jakieś 20 lat, ciągle pamiętam moje zaskoczenie. Słuchając, zastanawiałam się jak to w ogóle możliwe.

Teraz, po wielu latach wiem, że skoro za podatność na choroby w dużym stopniu odpowiada grupa krwi, warto by podstawowy preparat, który wiele osób zażywa każdego dnia, również się różnił.

A TY, CO O TYM MYŚLISZ?

PS

W serii Vital mamy nie tylko witaminy i minerały, ale i składniki roślinne (owoce, warzywa, rośliny lecznicze).

W preparacie dla grupy 0 mającej m.in. skłonności do niedomagań stawów, wśród składników znajdziemy chociażby jukkę, chrzan czy kurkumę.

Grupę A w trawieniu białka wesprze bromelaina z ananasa, a skłonne do incydentów serce i naczynia m.in. zielona herbata i głóg.

W pigułkach dedykowanych grupie B, w razie długotrwałego stresu narażonej na ryzyko poważnych chorób, znajdziemy grzyby Shitake i Reishi.

Szczelność i elastyczność naczyń krwionośnych i ochronę przed stanami zapalnymi osób z gr. AB wzmocnią (też moczopędne – ważne przy nadciśnieniu) liście selera i bezcenny resveratrol. Nie bez znaczenia będą brokuły i lecytyna.

To tylko niewielkie przykłady, bo każdy z preparatów tej serii ma ok. 40 składników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *