O sposobach na walkę z najważniejszą przyczyną chorób (wykład)

Ponieważ po ostatnim (czwartkowym) webinarze otrzymaliśmy wiele telefonów i maili z prośbą o powtórzenie wykładu, zdecydowaliśmy się na przynajmniej czasowe jego opublikowanie w tym miejscu. Życzymy nie tylko przyjemnego odbioru, ale i wzięcia sobie głęboko do serca treści w nim zawartych. Z życzeniami Wszystkiego Naj, Najzdrowszego! Dorota i Darek Madejscy
Cz. 1

Cz. 2

Cz. 3

Cz. 4

Cz. 5

Cz. 6

12 myśli na “O sposobach na walkę z najważniejszą przyczyną chorób (wykład)”

 1. Jak dobrze wiedzieć, skąd bije źródlo dobrej i zdrowej wody! Dzięki za świetny wykład, ogrom pracy i mądrości !!! Super przekaz i prezentacja ! :)
  Pozdrawiamy :)

 2. Kochani! Dziękuję za ciekawy wykład na temat dobroczynnego działania wody zjonizowanej, ponieważ woda towarzyszy nam od urodzenia do końca życia, trzeba zadbać, by pić tę najzdrowszą i cieszyć się dobrym zdrowiem jak najdłużej. Myślę,że posiadając wiedzę o działaniu wody zjonizowanej wielu słuchaczy zdecyduje się zmianę w swoim życiu i kupi Aquarion. Ja jestem za!

  1. Basiu,

   Cieszymy się, że efekt naszej pracy Ci się podoba. Zastanawiam się jak długo korzystamy z Aquariona. Z końcem września będą chyba trzy lata. I choć na początku podchodziłam do tej wody jak przysłowiowy „pies do jeża”, teraz, gdybym z jakiegoś powodu musiała zrezygnować z dostępu do niej, byłabym mocno nie pocieszona. Mój organizm odczuł jej bardzo wyraźny wpływ, który tak naprawdę zrozumiałam wcale nie od razu. Ale człowiek to takie stworzenie, że jak nie doświadczy na własnej skórze, to jakoś ciężko mu pojąć. Często jest tak, że kiedy jakość życia się poprawia, nie od razu to zauważamy. Ale jeśli później przychodzi moment obniżenia tego poziomu, szybko orientujemy się, że coś jest nie tak. W moim przypadku dokładnie tak było z działaniem tej wody. Dzięki temu wiem, że nie warto zaniedbywać „przyjaźni” z nią. :)

 3. Gabrysia i Staszek

  Kochani, dziękuję!
  za przekazywanie wiedzy o zdrowiu, za pasję z jaką to czynicie. To wszystko jest bardzo potrzebne w dobie dzisiejszej zwłaszcza, gdzie rozum i wiara często nie idą w parze. Bóg powołał Was do tej sprawy. Tak, to też jest powołanie. Czynicie to rewelacyjnie, i tak niech będzie. Jesteście bardzo potrzebni, tym bardziej że macie predyspozycje i talenty ku temu, zwłaszcz Dorka. Ale myślę, że się dobrze uzupełniacie.
  Mnie też bardzo ciekawi temat zdrowia, ale nie potrafiłabym przekazywać tej wiedzy w sposób taki profesjonalny, jak to czyni Dorotka.

  Mam nadzieję, że ludzkość powoli będzie powracać do natury, do zdrowej żywności.
  To jest proces, który wymaga czasu, by zmienić myślenie. A tymczasem potrzeba takich ludzi jak Wy, którzy uświadamiają i zawracają owieczki Pana do zdrowych, życiodajnych łąk. Potrzeba także wielkiej cierpliwości i wyrozumiałości do tych owieczek, które zagubiły się na drodze. I wdzięczności za to, co nam zostało dane, a czego nie rozumieli inni.

  1. Gabrysiu, Staszku,

   Cieszymy się, że wiedza, którą propagujemy, jest tym, czego właśnie potrzebujecie.
   Jeśli postrzegacie nas jako powołanych do takiego działania, tym cieplej nam na sercu.
   W zakładce „Moja Misja” dawno temu napisałam, że chcę robić dwie rzeczy: otwierać głowy i siać dobro.
   Jeśli przynajmniej w jakimś stopniu to się udaje (ocenę pozostawiam innym) a dzięki temu ktoś zyskuje większą świadomość, lepsze zdrowie, to znaczy, że to chyba to, czym rzeczywiście powinnam się zajmować. Najzwyczajniej mam jakąś taką głęboko tkwiącą potrzebę dzielenia się tą wiedzą. Rzeczywistość (porażająca ignorancja przedstawicieli służb do tego powołanych /w kwestii niekompetencji nie mnie się wypowiadać/) jaka jest każdy widzi. Dlatego nie ma co czekać na to, aż na zdrowiu poważnie podupadniemy. Trzeba na wszelkie możliwe sposoby działać tu i teraz.
   Ogromnie się cieszę, że w tym przedsięwzięciu wspiera mnie cała rodzina. A nasze wspólne wystąpienie pokazuje jak duże jest w tym względzie wsparcie mojej kochanej połówki. Samo to już przysparza porcji zdrowia. :) Najpiękniej Was pozdrawiam i lada dzień czekamy na Was.

 4. Dzień dobry!
  Bardzo dobry webinar! GRATULUJĘ!!!
  Jeszcze raz ślicznie dziękuję za bardzo przydatne informacje!
  Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

  Leonard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *