Każdy ma swoje …Himalaje! (nagranie wykładu)

Maj w naszej Akademii Zainteresowania Własnym Zdrowiem poświęcony był stresowi. Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że dotyka on absolutnie każdego. Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że dla wielu jest nieodłącznym towarzyszem przez zdecydowanie większą część życia. Dlatego warto zastanowić się jak radzić sobie z jego skutkami, by nie tylko na bieżąco utrzymywać się „w pionie”, ale i przedwcześnie się nie zestarzeć. Z życzeniami długiego, dobrego życia, z niewielką ilością stresu, w dodatku wyłącznie tego mobilizującego, niosącego korzystne zmiany, Dorota A. Madejska

PS
Już w najbliższą środę, 23. lipca zapraszamy na temat wcale nie wakacyjny, ale ważny, więc warty uwagi przez okrągły rok, czyli Depresja. Spotkanie poprowadzi nasza zaprzyjaźnione pani psycholog Agata Górska.

część 1.

część 2.

część 3.

część 4.

2 myśli na “Każdy ma swoje …Himalaje! (nagranie wykładu)”

  1. Dziękujemy za przestrogę, to bardzo ważne jak nie należy walczyć ze stresem przy pomocy Ritalinu, świetny wykład!

    1. Marzy mnie się, by osoby sięgające po farmakologię, a zwłaszcza leki tak ciężkiego kalibru jak Ritalin, z uwagą czytały i analizowały ulotki. Nie wiem czy to się kiedykolwiek ziści. Jest już coraz więcej osób świadomych, ale to ciągle kropla nawet nie w morzu, a oceanie. Trzeba o tym mówić, by otwierały się kolejne głowy. Tak dużo jest jeszcze do zrobienia w tym względzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *